ABOUT. O MNĚ.

Jmenuji se Václav Rouček, narodil jsem se v dubnu roku 1989 v Praze a momentálně studuji poslední ročník Soukromé střední školy reklamní tvorby Michael v Praze- obor propagační grafika.

Jsem schopen Vám navrhnout jakoukoliv formu propagace, firemní identity, webových stránek (včetně zpracování - podle dohody), logotyp, flashový animovaný banner a mnoho dalšího. Ukázky z mých prací jsou v sekci WORKS.

Zde mne můžete kontaktovat:

 

 

CO JE RCCDSGNZ ?

Za osmipísmennou zkratkou RCCDSGNZ stojí jméno Roccodesignz, za tímto jménem stojí "Rocco" a za touto přezdívkou stojím já. O své osobě bych tu raději nerozvíjel úvahu, nechám za sebe spíše mluvit svoje dílo. A jelikož je to naštěstí v první řadě mé osobní portfolio tak mi dovolte se představit.

 

ZDE JSOU MOJE NEJVÝZNAMĚJŠÍ POČINY:


Od července 2008 externě pracuji pro Plechárna design factory.


Jsem autorem logotypu a stávajícím Art directorem lifestylového magazínu jménem Liquid.

Liquid: Lifestylový magazín, cílová skupina cca 15-26 let, náklad 10000 výtisků. První číslo vyjde v lednu 09. ZDE je web liquidmag.cz

titulní strana 1. čísla


Vytvářím grafiku pro skateboardovou firmu Fucking weather skateboards na skateboardy, trika aj.


V lednu 2008 jsem v pracovní skupině 3G spoluvytvářel projekt na podporu handicapovaných. Soutěž pořádanou centrem Paraple a městskou částí Praha 9, náš projekt ´´Nebuďme slepí k nevidomým´´ vyhrál.